Jak mogę pomóc?

25 listopada, 2015  By ByWygrali 
0


1. Ofiarując 1 % swojego podatku na cele Projektu ByWygrali.pl

Dziękujemy!

2. Wpłacając na konto dowolną kwotę, która zostanie spożytkowane na działania związane z Projektem ByWygrali.pl (zobacz opis działań zakładka ByWygrali). Każda nawet najmniejsza kwota dołączona do drugiej podobnej staje się 2 razy większą. LICZY SIĘ KAŻDY GEST.

Dziękujemy!

3. Określając konkretnie co chciałbyś ofiarować, wybierając to  z naszego „magazynu potrzeb” i wpłacając odpowiednią kwotę. Masz wtedy pewność, że wybierając np. 2 godz. j. angielskiego jeden z naszych podopiecznych całe 120 minut poszerza swoją wiedzę. I TO WSZYSTKO DZIĘKI TOBIE!!! Wspaniałe!

Dziękujemy!

4. Być może masz jakieś hobby, prowadzisz ciekawą działalność, masz np. studio nagrań, znasz się na fotografii, prowadzisz klub sportowy lub robisz z pasją coś zupełnie innego niż to – właśnie Ciebie szukamy! Jeżeli chciałbyś się podzielić swoimi zainteresowaniami, coś chłopakom pokazać, zaszczepić w nich jakąś nową „zajawkę” – NIE ZNAJDZIESZ LEPSZEGO MIEJSCA!!!

Potrzebujemy Cię!

5. Jeżeli jesteś dobry z chemii, historii, angielskiego, fizyki, matematyki bądź z innego przedmiotu, a zawsze marzyłeś żeby zostać WOLONTARIUSZEM, możemy sobie pomóc. Prosimy  skontaktuj się z nami! Gwarantujemy, że tak rządnych wiedzy młodych głów i wyzwań jakie stwarzają, nie widziałeś nigdy. PRZYBYWAJ!!!

Już nie możemy się doczekać!!!

6. Może masz sklep, cukiernię, hurtownie itp… Tylko my wiemy ile organizm młodego mężczyzny potrafi zjeść.

Dziękujemy!

7. To miejsce na Twój pomysł…

Dziękujemy!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


More Story
Konrad i Ministerstwo Edukacjii Środa - 18 listopada 2015 roku. dzień w którym "pękamy" z dumy. Konrad - nasz wychowanek odbiera z rąk Dyrektor Mazowieckiego...